Derby na remis

W spotkaniu 26. kolejki IV ligi "RWS Investment Group" GKS Kowale zremisował na wyjeździe z GKS-em Kolbudy 0:0.

Z 29 punktami nasza drużyna zajmuje 12. miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem podopiecznych Roberta Kugiela będzie Lechia II Gdańsk. Mecz odbędzie się w środę 17 kwietnia na boisku w Kowalach, początek o godzinie 16:30.

100_4682.JPG

- To był mecz walki, żadna z drużyn nie chciała go przegrać, dlatego oba zespoły skupiły się bardziej na grze obronnej niż na stwarzaniu sytuacji bramkowych. My plan minimum wykonaliśmy. Do tego żeby zdobyć trzy punkty zabrakło nam sytuacji pod bramką rywala, ale jak wspomniałem bardziej skupiliśmy się na grze obronnej niż defensywnej. Zadowolony jestem z tego również, że nie straciliśmy bramki i zagraliśmy dobrze, jako cały zespół w obronie - przyznał po meczu w Kolbudach trener Robert Kugiel.

GKS Kolbudy - GKS Kowale 0:0

GKS: Szuciło - Malkowski (87' Wyrwiński), Piotrowski, Żuk - Stanisławski, S. Frankowski, Jurczak, Dubanowski - M. Frankowski - Merchel (65' D. Stasiuk), Rzepecki (60' Pastuszka).

GKS Kowale: Krawcewicz - Kustusz, Kowalczyk, Widzicki, Sobisz - Przybylski, Przybyszewski (kpt), Kloskowski, Łaszczuk - Lipski (69' Patok) - Kwasny (80' Gierałtowski).

Żółte kartki: Dubanowski - Przybyszewski, Przybylski.