GKS trenuje przed ligą

Na obiektach Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej do rundy wiosennej przygotowują się piłkarze GKS-u Kowale. W sobotę naszą drużynę czeka pierwszy sparing.

trening2.JPG

- Od poniedziałku wzięliśmy się ostro do pracy. Pierwsze zajęcia odbyły się w terenie, zawodnicy przebiegli parę dobrych kilometrów robiąc tzw. trening tlenowy. We wtorek przenieśliśmy się na boisko, gdzie skupiliśmy się na zajęciach siłowo-wytrzymałościowych. Na kolejnych zajęciach po krótkiej rozgrzewce odbyliśmy trening strzelecki polegający m.in. na rozegraniu akcji w dwójkach zakończone wrzutką w pole karne i strzałem na bramkę Z pierwszych dni jestem bardzo zadowolony, bo widać ze moi zawodnicy naprawdę solidnie się przykładają do swojej pracy na treningu - powiedział w rozmowie z naszym serwisem Robert Kugiel, trener GKS-u.

trening3.JPG

trening5.JPG

Z drużyną ćwiczyło kilku nowych zawodników, w tym pozyskany z Jaguara Gdańsk pomocnik Radosław Szuba. - Oprócz niego było trzech piłkarzy ofensywnych. Będziemy ich sprawdzać w sparingach i po nich zadecydujemy czy będą przydatni naszemu zespołowi. Cały czas nasza kadra jest otwarta i jeśli w najbliższych dniach trafi nam się kolejny zawodnik, to na pewno ich sprawdzimy - dodaje nasz szkoleniowiec.

trening4.JPG

W sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Stężycy GKS rozegra mecz kontrolny z rezerwami trzecioligowej Raduni. Nasi rywale prowadzeni przez Sławomira Matuka po rundzie jesiennej są wiceliderem grupy III A-klasy ze stratą punktu do lidera – Borowiaka Czersk. Dotarli także do IV rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski ulegając w niej KP Starogard Gdański 0:4. Wcześniej zielono-żółto-niebiescy wyeliminowali Gryf Goręczyno oraz Gedanię Gdańsk.Początek o godzinie 16:00.

Fotogaleria - https://www.facebook.com/pg/gkskowale/photos/?tab=album&album_id=514215972558875

Komentarze (0)

Dodaj komentarz