LIGA ZAWIESZONA!

Decyzją Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej (uchwała z dnia 12.03.2020 - dop.red.) wszystkie rozgrywki prowadzone przez Pomorski Związek Piłki Nożnej zostają zawieszone do 29 marca włącznie. Dalsze decyzje dotyczące meczów przekażemy w terminie późniejszym.

Pomorski Związek Piłki Nożnej zawiesza też najbliższe dwie kolejki w rozgrywkach juniorskich na terenie województwa pomorskiego. Decyzja dotyczy rozgrywek zaplanowanych na terminy 14/15 marca, 21/22 marca 2020 roku oraz innych spotkań juniorskich granych awansem i zaplanowanych na najbliższe dwa tygodnie.

Działanie to ma na celu wzmocnienie środka zapobiegawczego podjętego przez Premiera, w postaci zamknięcia placówek oświaty na najbliższe dwa tygodnie. Zarząd oraz Komisje w najbliższych dniach wypracują stanowisko dotyczące nierozegranych spotkań.

Apelujemy również do klubów, aby wstrzymały się z organizacją turniejów halowych oraz innych wydarzeń sportowych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży, a nie podlegających bezpośrednio pod jurysdykcję Pomorskiego ZPN-u

Źródło: pomorsk-zpn.pl