M. Ławnik: Wocławy? Lepszy zespół niż pokazuje tabela

W niedzielę kolejny mecz w B-klasie rozegra GKS II Kowale, który na swoim boisku podejmie KS Wocławy. Początek o godzinie 11:00.

W poprzedniej kolejce nasza drużyna pokonała Oruński KP i 37 punktami jest wiceliderem tracąc dwa "oczka" do rezerw Portowca Gdańsk. Nasi przeciwnicy ulegli na wyjeździe GTS-owi Rotmanka 0:3 i z 10 punktami zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy III B-klasy (2 wygrane, 4 remisy, 13 porażek, bramki: 29:65). Jesienią we Wocławach GKS wygrał 4:3.

- Jest to na pewno lepszy zespół niż pokazuje to tabela. Pamiętamy mecz z rundy jesiennej, który nie był dla nas łatwy. Nie zlekceważymy przeciwnika i zrobimy wszystko żeby zdobyć trzy punkty - przyznał w rozmowie z naszym serwisem Maciej Ławnik, trener GKS-u.

- Nastroje przed tym spotkaniem są bojowe. Chłopaki zdają sobie sprawę, że do końca rozgrywek ligowych pozostały trzy mecze i wszystko mamy w swoich nogach. Wystarczy wygrać je, aby osiągnąć upragniony awans do A-klasy. Spodziewamy się ciężkiej walki na boisku, ale nie boimy się jej. Chcemy grać ofensywną piłkę i myślę, że to będzie kluczem do wygranej - dodaje na koniec Ławnik.