P. Gierałtowski: Nie możemy się poddawać

O meczu z Gwiazdą Karsin rozmawialiśmy z Piotrem Gierałtowskim, napastnikiem GKS-u Kowale.

- Pierwsza połowa zapowiadała się dobrze była to wyrównana walka. Oba zespoły stwarzały sobie sytuację podczas gry, jednak nie skutkowało to strzelonymi bramki. Druga połowa rozpoczęła się dla nas obiecująco, prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy sytuację, niestety trwało to do momentu utraty naszego zawodnika, który został ukarany czerwoną kartką.

- Od tego czasu walczyliśmy o przetrwanie co w efekcie końcowym się nie udało. Pechowo straciliśmy dwie bramki. Na koniec spotkania udało się nam strzelić bramkę i złapać kontakt z przeciwnikiem, lecz zabrakło czasu, aby ugrać coś więcej. Była to dla nas bolesna porażka, ale nie możemy się poddawać. Przed nami jeszcze 19 meczów w tym sezonie, w których musimy punktować.