Pewna wygrana rezerw

W spotkaniu 15. kolejki B-klasy GKS II Kowale pokonał na własnym boisku GTS Rokitnica 9:0 (3:0) i awansował na pozycję lidera grupy III.

Po pierwszej połowie gospodarze dzięki golom Daniela Grycela, Patryka Gabrukiewicza oraz Michała Podobińskiego prowadzili 3:0. Po zmianie stron dwukrotnie bramkarza Rokitnicy pokonali Błażej Kujawski i Artur Tederko. W 78. minucie wynik końcowy na 9:0 ustalił Grycel kompletując hat-tricka.

Podopieczni Tomasza Czajko z 31 punktami zajmuje 1. miejsce w tabeli z punktem przewagi nad rezerwami Portowca Gdańsk, które zremisowały na wyjeździe z GTS-em Juszkowo 3:3.

GKS II Kowale - GTS Rokitnica 9:0 (3:0)
D. Grycel 4’, 55’, 78’, P. Gabrukiewicz 36’, M. Podobiński 44’, B. Kujawski 54’, 67’, A. Tederko 69’, 73’

Żółte kartki: Głogowski - Szamrej, Wasilewski.