Pewne zwycięstwo z Jantarem Ustka. Hat-trick Kugiela

W meczu 11. kolejki IV ligi "RWS Investment Group" GKS Kowale pokonał Jantar Ustka 6:0 (1:0). Było to drugie z rzędu i czwarte w obecnym sezonie zwycięstwo naszej drużyny w lidze.
 
Po pierwszej połowie nasza drużyna prowadziła 1:0, a bramkarza gości w 20. minucie uderzeniem z powietrza z 20. metrów pokonał Damian Kugiel. W 63. minucie było już 2:0!. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Adam Bluma, a głową do siatki ponownie trafił Kugiel. W 74. minucie znakomitą akcję przeprowadził Jan Przybyszewski, który przeprowadził rajd przez pół boiska i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Jantara.
 jantarustkagks2.jpg
 
Dwie minuty później obrońca gości sfaulował Karola Szumotalskiego i arbiter podyktował rzut karny. Do piłki podszedł pomocnik Adam Bluma i pewnym uderzeniem podwyższył na 4:0. W 78. minucie piątego gola dla GKS-u strzałem w długi róg zza pola karnego popisał się Kugiel, zaliczając hat-tricka. W doliczonym czasie gry szóstego gola strzelił Błażej Kujawski ustalając wynik końcowy.Dla młodego zawodnika naszej drużyny była to pierwsza bramka w IV lidze.
 
GKS Kowale - Jantar Ustka 6:0 (1:0)
D. Kugiel 20',63', 78', J. Przybyszewski 74', A. Bluma 76' (k), B. Kujawski 93'
 
GKS: Piaseczny - Maszota, Garbowski, Kowalczyk, Przybylski - Gabrukiewicz (72' Kujawski), Przybyszewski (81' Cieślikowski), Kloskowski, (88' Wilarski), Bluma - Szumotalski (78' Kwasny) - Kugiel (86' Groszek)
 
Żółte kartki: Dawid, Sienkiewicz (Jantar).
 
 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz