Pierwsze zajęcia seniorów 16 czerwca

Po wielu tygodniach przerwy treningi na boisku wznowi pierwsza drużyna GKS-u.  Zawodnicy spotkają się we wtorek 16 czerwca o godzinie 19 na boisku w Kowalach.

- W pierwszym etapie będziemy trenować dwa razy w tygodniu -  wtorek i czwartek o godzinie 18:00 w Kowalach przy ul. Glazurowej. Do tego dojdą sparingi, które będziemy rozgrywać głównie w soboty - powiedział w rozmowie z oficjalną stroną klubową trener Robert Kugiel.

- Na początku skupimy się na treningach tlenowych i siłowych, bo będzie trzeba odbudować te elementy po tak długiej przerwie. W późniejszym terminie skupimy się na zajęciach czysto piłkarskich. Do tego w środę 15 lipca, dojdą nam jeszcze gra wewnętrzna i sparing z GTS-em Goszyn, który w zakończonym sezonie wywalczył awans do Ligi Okręgowej. To zwiększy nam jednostki treningowe do czterech w tygodniu.

W okresie przygotowawczym nasza drużyna rozegra siedem meczów kontrolnych. Pierwszym rywalem będzie GKS Przodkowo. Kolejnymi przeciwnikami będą m.in. Spójnia Sadlinki, Stolem Gniewino oraz rezerwy Raduni Stężyca.

sparingi.jpg
GKS Przodkowo (III liga) - 20 czerwca, godz. 11:00, Przodkowo.
Spójnia Sadlinki (Liga Okręgowa) - 27 czerwca, godzina i miejsce do ustalenia.
Ogniwo Sopot (Liga Okręgowa) - 4 lipca, godzina i miejsce do ustalenia.
Radunia II Stężyca (Liga Okręgowa) - 11 lipca, godzina i miejsce do ustalenia.
GTS Goszyn (Liga Okręgowa) - 15 lipca, godzina i miejsce do ustalenia.
SAP Sopot (Liga Okręgowa) - 18 lipca, godzina i miejsce do ustalenia.
Stolem Gniewino (IV liga) - 25 lipca, godzina i miejsce do ustalenia.