Podtrzymać dobrą serię

W sobotę o czwarte wyjazdowe zwycięstwo powalczą zawodnicy GKS-u Kowale. Na boisku przy ul. Kamiennej w Kościerzynie rywalem naszej drużyny będzie miejscowa Kaszubia. Początek o godzinie 16:00.

W miniony weekend GKS zremisował 1:1 z Pogonią Lębork i z 39 punktami zajmuje 11. miejsce w tabeli IV ligi "RWS Investment Group". Najlepszym strzelcem z 14 bramkami jest kapitan Jan Przybyszewski. Także podziałem punktów zakończył się mecz Kaszubii w Luzinie z Wikędem (2:2 - dop. red.). Po 32. kolejkach podopieczni Pawła Budziwojskiego mają na koncie 41 punktów (13 zwycięstw, 2 remisy, 15 porażek, gole: 44:57) i plasują się na 9. miejscu w lidze.

Najskuteczniejszym graczem bordowo-białych jest Przemysław Żukowski, który zdobył dziewięć goli. Jesienią na boisku w Kowalach Kaszubia dzięki trafieniom Przemysława Żukowskiego oraz Karola Januszewskiego wygrali 2:0.