Podziękowania

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom za grę, zaangażowanie oraz emocje piłkarskie, jakie zapewniliście wszystkim w rundzie jesiennej. W każdym meczu zostawiliście serce na boisku, walcząc do ostatnich sekund, o jak najlepszy wynik. Swoją postawą udowodniliście, że jesteście drużyną, jednością i ludźmi z charakterem, którzy nigdy się nie poddają.

Za poświęcenie, wykonaną pracę, a także udaną współpracę wdzięczny jestem trenerom Robertowi Kugielowi, Aleksandrowi Cybulskiemu, kierownikowi panu Zbigniewowi Zabornemu oraz pozostałym osobom związanym z klubem. Serdecznie dziękuję wszystkim kibicom i naszym sponsorom, którzy zawsze wspierali GKS!

Za poświęcenie swojego czasu i zdjęcia z meczów naszych drużyn w IV lidze oraz A-klasie, podziękowania należą się pani Beacie Schmidtke i Julii Malinowskiej. Dziękuję innym klubom, a także mediom (gazety, portale internetowe), które wyraziły zgodę na udostępnienie fotek jak i materiałów filmowych na naszej stronie internetowej i facebooku. Jesienią nie było mnie z wami na wielu meczach, co nie było dla mnie łatwe, bo czuję się częścią drużyny i zdecydowanie wolałbym na żywo przeżywać emocje piłkarskie.

Wierzę jednak, że wiosną wszyscy się spotkamy i razem będziemy walczyć o kolejne zwycięstwa i jak najwyższe miejsce w lidze. Robimy i nadal będziemy robić wszystko, aby dzięki naszym działaniom klub cały czas szedł w dobrym kierunku, stale się rozwijał i łączył, a nie dzielił ludzi. Tylko GKS
            </div>
            <footer class=