Porażka z Lipnicą na własne życzenie

W meczu 18. kolejki IV ligi „RWS Investment Group” GKS Kowale przegrał w Gdańsku z Lipniczanką Lipnica 2:3 (0:2).

Bramki dla naszej drużyny po uderzeniach głową zdobyli Krzysztof Kwasny i Piotr Gierałtowski. Dla rywali trafiali Łukasz Chylewski, Fabian Górski oraz Sławomir Pufelski z rzutu karnego. Z dorobkiem 15 punktów podopieczni Roberta Kugiela zajmują 15. miejsce w tabeli. W następnej kolejce GKS zagra w Słupsku z Gryfem.

GKS Kowale - Lipniczanka Lipnica 2:3 (0:2)
K. Kwasny 56', P. Gierałtowski 79' - Ł. Chylewski 18', S. Pufelski 37' (k), F. Górski 84'

GKS: Skulich - Kustusz, Kowalczyk, Chudy, Bork (74' Białek) - Przybylski, Kloskowski (46' Gierałtowski), Przybyszewski (kpt.), Szuba (46' Borkowski) - Jary - Kwasny

Lipniczanka: Oleszkiewicz - Pufelski, Pranczk, Czajkowski, Moskal (90' Śpiołek) - Chylewski (82' Breza), Kropidłowski, Szultka, Chojnacki, Rzepiński (65' Wojach) - Górski

Żółte kartki: Borkowski, Kowalczyk - Szultka, Pranczk, Górski, Chylewski, Kropidłowski.