Porażka z Mściszewicami

W meczu 10. kolejki A-klasy GKS II Kowale uległ na własnym boisku KS Mściszewice 0:3 (0:1). Była to jego czwarta porażka w rundzie jesiennej.

Po pierwszych 45 miniutach podopieczni Roberta Kugiela i Aleksandra Cybulskiego przegrywali 0:1, gdy w 26. minucie do siatki trafił Daniel Wójcik. Trzynaście minut przed końcem spotkania ten sam zawodnik podwyższył na 2:0,a wynik spotkania w ostatniej minucie ustalił Kewin Sidor.

Z 15 punktami GKS zajmuje 8. miejsce w tabeli grupy II. Kolejnym przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Orzeł Straszyn. Mecz odbędzie się w niedzielę 11 października w Rusocinie, początek o godzinie 11:00.

GKS II Kowale - KS Mściszewice 0:3 (0:1)
D. Wójcik 26', 77', K. Sidor 90')

GKS II: Kreft - Kujawski, Głogowski, Lityński, Kołodziej - Cieślikowski, Wilarski, Groszek,Wójtowicz (60' Jarowicz) - Krygier (kpt) - Nałysz (60' Kopcych)

Żółte kartki: Groszek - Bakulski.