R. Kugiel: Cieszy, że napastnicy strzelają

Rozmowa z trenerem GKS-u Kowale Robertem Kugielem.

Wysokie zwycięstwo z MKS-em Władysławowo. Czy wynik całkowicie oddaje waszą przewagę nad rywalem i jak ocenia trener grę zespołu?

- To był nasz najlepszy sparing z dotychczas rozegranych. Do 30 minuty mecz był wyrównany, ale potem drużyna przejęła inicjatywę, wykorzystała sytuacje do zdobycia bramek i to cieszy. Zadowolony jestem również z tego, że zespól zagrał bardzo dobrze w defensywie. Wszystkie formacje począwszy od napastników przesuwały się bardzo dobrze, odległości między nimi były zachowane tak jak powinny i to wszystko złożyło się na to, że nie straciliśmy bramki.

Wyróżniłby trener któryś zawodników po tym spotkaniu?

- Na pewno cieszy, że napastnicy strzelają bramki, a w tym meczu zdobyli aż cztery. Krzysiek Kwasny  jak i Piotrek Gierałtowski na razie mają dobrą skuteczność, oby tylko to przełożyło się na mecze ligowe.