R. Kugiel: Drużyna jest bardzo zmobilizowana

- Chciałbym gorąco zaprosić wszystkich najbardziej zagorzałych naszych kibiców na to spotkanie. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby zdobyć trzy punkty - powiedział przed starciem z Jantarem Ustka Robert Kugiel, trener GKS-u Kowale.

- O spotkaniu z Kaszubią już zapomnieliśmy i szykujemy się na kolejny. Jednak też z nich musimy wyciągać wnioski, co zrobiliśmy źle, że padł taki wynik. Po siedmiu meczach bez porażki przytrafił się nam taki mecz, ale po treningach widzę, że drużyna jest bardzo zmobilizowana i nastawiona na to, aby w sobotę zdobyć trzy punkty. Defensywa na pewno będzie w tym meczu o wiele lepiej wyglądała jak w Kościerzynie. Szczególnie u siebie musimy być bardzo czujni w obronie, bo w ofensywie na naszym boisku zawsze coś strzelamy.

Jak będziemy chcieli zagrać z Jantarem?Plan jest prosty. Ma to być poprawna gra w defensywie i stwarzanie sobie dużej ilości sytuacji w akcjach ofensywnych i w tym meczu będziemy chcieli to robić.

Jak oceniłby trener rywala?

- Jantar to bardzo młody zespół. Są dobrze wybiegani i naprawdę prezentują solidny czwartoligowy futbol, dlatego musimy być skoncentrowani przez pełne 90 minut. Zwłaszcza, iż oni wygrali już trzy mecze w tej rundzie na wyjazdach.

Dziękuję za rozmowę.