R. Kugiel: Ostateczne decyzje zapadną po meczu z Sopotem

- Mecz toczony był w dobrym tempie. Mój zespół był podzielony na dwie jedenastki i zawodnicy, grając po 45 minut dali z siebie 100%. Brakowało nam dokładności w grze, dużo było prostych strat, chaosu w operowaniu piłką, ale na to przyjdzie jeszcze czas i na pewno ten element w naszym graniu poprawimy - powiedział po meczu w Pruszczu Robert Kugiel, trener GKS-u Kowale.

- Jest to też efekt naszych treningów gdzie w tym okresie wykonujemy ciężkie prace na treningach i nogi nie zawsze funkcjonują tak jak trzeba. Najważniejsze, że tak jak wspomniałem zaangażowanie i chęć pokazania się szczególnie nowych graczy była na dobrym poziomie i to cieszy najbardziej.

Jak oceniłby trener zawodników testowanych?

- Na razie bacznie im się przyglądamy. Nie wygląda to źle, widać, że robią wszystko ze swojej strony, aby wzmocnić naszą drużynę, Ostateczne decyzje zapadną po czwartym meczu sparingowym z Akademią Piłkarską Sopot.