Remis z Arką

W meczu 14. kolejki IV ligi "RWS Investment Group" GKS Kowale zremisował na wyjeździe z Arką II Gdynia 1:1 (0:1). Z 20 punktami na koncie podopieczni Roberta Kugiela zajmują 9. miejsce w tabeli.

DSC_0640.JPG

Gospodarze objęli prowadzenie w 4. minucie, a Emila Piasecznego pokonał Mateusz Stępień. Nasza drużyna wyrównała pięć minut przed końcem spotkania, a bramkarza Arki pokonał kapitan Jan Przybyszewski. W następnej kolejce GKS zagra u siebie z Wdą Lipusz, która w tej kolejce pokonała rezerwy Lechii Gdańsk 3:2.

DSC_0761.JPG

Arka II Gdynia - GKS Kowale 1:1 (1:0)
M. Stępień 4' - J. Przybyszewski 85'

Arka II: Skowronek - Stec, Czochór, Blok, Jaszczyk (70' Szynkielewski), Książkiewicz (65' Motyl), Faltyński, Janczak, Trela, Stępień, Przyborowski

GKS: Piaseczny - Maszota (58' Wilarski), Garbowski, Kowalczyk, Jary - Gabrukiewicz, Kloskowski (46' Kwasny), Przybyszewski (kpt.), Krygier (46' Szuba) - Szumotalski (60' Wilarski) - Kugiel

Żółte kartki: Skowronek - Kugiel.

Fotogaleria - https://www.facebook.com/media/set/?vanity=gkskowale&set=a.701901787123625