Remis z Cartusią

W spotkaniu 16. kolejki IV ligi GKS Kowale zremisował na wyjeździe z Cartusią Kartuzy 1:1 (0:0).

Gospodarze objęli prowadzenie w 84. minucie po golu Jana Turowskiego z rzutu wolnego. Nasza drużyna doprowadziła do remisu w doliczonym czasie gry, a bramkarza Cartusii pokonał wprowadzony ma boisko w drugiej połowie Michał Podobiński, który po dośrodkowaniu z lewej strony Piotra Przybylskiego strzałem głową z 8. metrów trafił do siatki  zapewniając GKS-owi punkt.

Cartusia Kartuzy - GKS Kowale 1:1 (0:0)
J. Turowski 84’ – M. Podobiński 90+4’

Cartusia: Petka- Raulin, Dawidowski, Jankowski, Mach- Adamkiewicz (kpt.), Bodzak, Toporek (72' Piór), Nurek, Turowski - Ustowski

GKS: Gołuński - Kustusz (78' Bujak), Stefanik, Kowalczyk, Przybylski - Kwasny, Przybyszewski, Kloskowski, Borkowski (78' Podobiński) - Bork (72' Lisowski) - Gierałtowski

Żółte kartki: Adamkiewicz, Turowski - Kowalczyk.