Rezerwy bez punktów

W meczu 13. kolejki A-klasy GKS II Kowale przegrał na wyjeździe z Polonią Gdańsk 2:4 (1:2).

Bramki dla naszej drużyny strzelili Dominik Lisowski i Piotr Gierałtowski. Bramkarza GKS-u Dawida Nausa trzykrotnie pokonał Robert Cichocki, a jedno trafienie dołożył Jakub Zgliński. Podopieczni Tomasza Czajko z dorobkiem czterech punktów zajmują 12. miejsce w tabeli, Polonia z 22 jest tuż za podium.

Był to wyrównany mecz, a to, że Polonia wygrała  zadecydowała skuteczność tego zespołu. My niestety nie wykorzystaliśmy kilku naprawdę stuprocentowych okazji mieliśmy trzy słupki i to spowodowało, że nie zdobyliśmy punktów. Do tego doszło większe doświadczenie zawodników z Gdańska, bo oni mieli w swoich szeregach więcej doświadczonych zawodników pamiętających jeszcze grę w III lidze. Naszej drużynie na pewno nie można odmówić walki na boisku i za to chłopakom należą się słowa uznania-powiedział w rozmowie z nami trener Robert Kugiel.

- Dobre było to, iż chłopcy próbowali grać piłką od własnej bramki, nie bali się ryzyka i to cieszy, bo stwarzali z tego dużo sytuacji. Więcej pretensji możemy mieć do samego ustawiania się drużyny w formacjach i przesuwania się na boisku. To jeszcze nasi młodzi zawodnicy muszą zdecydowanie poprawić.

Wyróżniłby Pan, któregoś z zawodników? - Dobre zawody zagrał Dominik Lisowski widać ze ten chłopak nie boi się gry i wierzę, że będziemy mieli z niego duży pożytek - dodaje na koniec Kugiel.

Polonia Gdańsk - GKS II Kowale 4:2 (2:1)
R. Cichocki 3', 38', 90+2', J. Zgliński 48' - P. Gierałtowski 18', D. Lisowski 64'

GKS II: Naus – Bujak, Kopcych, Pierzchliński, Groszek – Podobiński (60’ Cieślikowski), Lisowski, Sieliwończyk (70’ Kujawski), Kwaśnik (80’ Sobisz) – Gabrukiewicz – Gierałtowski.

Protokół ze składami - https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/polonia-gdansk,gks-ii-kowale,2322253.html

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz