Rezerwy na szóstkę

W meczu 14. kolejki A-klasy GKS II Kowale wygrał u siebie z rezerwami Gedanii Gdańsk 6:3 (3:0). To drugie zwycięstwo naszej drużyny w rundzie jesiennej.

Dwie bramki strzelił Błażej Kujawski oraz Piotr Gierałtowski, Patryk Gabrukiewicz, Daniel Sobisz i Hubert Wilarski po jednej. Dla rywali trafiali Mciej Witkowski i dwukrotnie Artur Ziemblewicz. GKS z siedmioma punktami zajmuje 12. miejsce w tabeli grupy II. Gedania z 20 jest siódma.

GKS II Kowale - Gedania II Gdańsk 6:3 (3:0)
P. Gierałtowski 22', D. Sobisz 31', B. Kujawski 40', 83', P. Gabrukiewicz 61', H. Wilarski 74' - M. Witkowski 69' A. Ziemblewicz 82', 88'

GKS II: Łapiński - Maszota, Pierzchliński (46’ Wilarski), Głogowski, Gwardyś, Groszek - Sobisz (67’ Jarowicz), Gabrukiewicz, Lisowski (76’ Sieliwończyk), Kujawski (87’ Tederko) - Gierałtowski

Żółte kartki: Groszek, Gwardyś, Sobisz - Bławat, Bodalski, Witkowski.

Protokół - https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/gks-ii-kowale,gedania-ii-gdansk,2322258.html