Sadlinki rywalem Kowal

W sobotę drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym rozegra nasza drużyna. Na boisku przy ul. Budowlanych w Gdańsku jej formę sprawdzi Spójnia Sadlinki. Początek o godzinie 15:00.

W ubiegłym tygodniu podopieczni Roberta Kugiela ulegli GKS-owi Przodkowo 0:7. W zespole z Kowal zagrał pozyskany z Sokoła Zblewa napastnik Damian Kugiel.

Dużo bramek padło także w pierwszym sparingu naszych rywali, którzy wygrali z Polonią Markusy 6:3. Dwa gole dla zespołu z Sadlinek strzelił Marcin Stefanik, były zawodnik GKS-u.

Spójnia gra w Lidze Okręgowej. W ubiegłym sezonie odnieśli jedno zwycięstwo (1:0 z Żuławami Nowy Dwór Gdański - dop.red.), czterokrotnie remisowali i dziewięciokrotnie schodzili z boiska pokonani. Dało im to siedem punktów i 14. miejsce w tabeli grupy II. Strzelili 15 bramek, tracąc 40. Najskuteczniejszym zawodnikiem z siedmioma trafieniami był Dawid Torłop. Zielono-biali dotarli również do IV rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski, przegrywając z rezerwami Powiśla Dzierzgoń.