Skarb kibica

Przedstawiamy kadry czwartoligowców na rundę wiosenną sezonu 2019/20.

pomorskizwiazek.jpg

IV liga „RWS Investment Group”

Arka II Gdynia

Bramkarze: Oskar Rejman, Marcin Skowronek.

Obrońcy: Daniel Chmielnicki, Dawid Blok, Hubert Branicki, Miłosz Janczak, Kacper Wiśniewski, Kamil Talaśka.

Pomocnicy: Dawid Markiewicz, Dawid Szałecki, Mateusz Zbiranek, Fabian Urbański, Wiktor Kurzawski.

Napastnicy: Krystian Faltyński, Jakub Wilczyński, Jan Łoś.

Trener: Robert Wilczyński.

* W drużynie mogą grać zawodnicy z pierwszego zespołu.

Cartusia Kartuzy

Bramkarze: Piotr Bach, Michał Bogdziewicz, Teofil Wezel.

Obrońcy: Marek Dawidowski, Dominik Bucholc, Jakub Golc, Adrian Raulin, Maciej Jankowski, Klaudiusz Zapora, Szymon Wenta.

Pomocnicy: Marcin Adamkiewicz, Zbigniew Bodzak, Cezary Gawron, Oliewie Hala, Łukasz Konkol, Przemysław Kuss, Rafał Malanowski, Paweł Piór, Paweł Rypel, Franciszek Sierszyński, Jan Turowski, Mateusz Toporek.

Napastnicy: Filip Ustowski, Igor Grzymkowski.

Trener: Błażej Adamus.

Gedania Gdańsk

Bramkarze: Krystian Snochowski, Mateusz Machola, Bartłomiej Sobol, Kamil Cholewa.

Obrońcy: Artur Bodalski, Marcin Ciuba, Marcin Malinowski, Paweł Jabłoński, Michał Patora, Radosław Regliński, Łukasz Skowroński, Karol Szopiński, Seweryn Wroński, Paweł Wróblewski.

Pomocnicy: Chrystian Dejk, Michał Gajewski, Maciej Gorwa,  Mateusz Kobyliński, Adam Łotoszyński, Mateusz Michalewski, Filip Prykaszczyk, Bartosz Zalewski, Artur Ziemblewicz.

Napastnicy: Bartosz Bławat, Karol Styś, Przemysław Żukowski, Przemysław Bocheński.

Trener: Piotr Kortas.

Gryf Słupsk

Bramkarze: Mirosław Dybowski, Kamil Gołębiewski, Michał Kędzia.

Obrońcy: Joseph Amoah, Daniel Piechowski, Dawid Więckowski, Krzysztof Wańdzio, Jakub Hołowienko, Jakub Janikiewicz, Kacper Panasiuk.

Pomocnicy: Tomasz Piekarski, Wojciech Barnik, Bartłomiej Nałęcz, Kacper Jendruch, Marcjan Majcher, Szymon Mytych, Paweł Szmytkiewicz, Patryk Dąbrowski, Kacper Bednarczyk, Karol Lutkiewicz, Świdziński.

Napastnicy: Damian Mikołajczyk, Kamil Klimas, Fabian Słowiński.

Trener: Grzegorz Bednarczyk.

Gwiazda Karsin

Bramkarze: Michał Kartuszyński, Kamil Rybacki.

Obrońcy: Mateusz Kaczmarek, Dawid Schulz, Krzysztof Rompca, Krystian Froelke, Tomasz Prusaczyk, Arkadiusz Narloch, Mateusz Czapiewski, Remigiusz Lipski.

Pomocnicy: Guladi Kokoladze, Piotr Dudzik, Nikodem Lipski, Mateusz Frymark, Mateusz Kerszk, Patryk Drewek, Jakub Prondziński, Marek Steinborn, Dominik Lorek.

Napastnicy: Mateusz Borowski.

Trener: Andrzej Borowski.

Jaguar Gdańsk

Bramkarze: Patryk Sobczak, Piotr Skrypoczka, Paweł Benedikt, Jakub Górski, Michał Brejwo.

Obrońcy: Jakub Chiczewski, Maciej Pietruszewski, Jacek Jadanowski, Jakub Sawicki, Klaudiusz Filas, Kamil Mariański, Marcel Damaschke, Mateusz Gołębiewski.

Pomocnicy: Kacper Bladowski, Rafał Ogrodowicz, Konrad Szydłowski, Adam Prusaczyk, Paweł Rzepnikowski, Krystian Espersen, Jakub Roda, Nikodem Kozłowski, Patryk Brzeski, Radosław Krysiński, Sebastian Partyka, Piotr Wieczorek, Jakub Wireński.

Napastnicy: Roman Zalow, Jarosław Moroz, Krzysztof Garczewski.

Trener: Marek Szutowicz.

Jantar Ustka

Bramkarze: Bartłomiej Wojtanowski, Tomasz Białczyk.

Obrońcy: Bartłomiej Granosik, Bartłomiej Brzostowicz, Dawid Sadowski, Mateusz Żebrowski, Maciej Dawid, Dawid Niemkowicz, Bartłomiej Oleszczuk.

Pomocnicy: Dominik Kaczmarek, Radosław Łukasik, Kacper Dawid, Oleksandr Peres Fedorov, Piotr Sienkiewicz, Jakub Żebrowski, Hubert Szczypek, Michał Sławski.

Napastnicy: Kamil Wójcik, Mariusz Karpiński, Maciej Miecznikowski.

Trener: Mirosław Iwan.

Kaszubia Kościerzyna

Bramkarze: Łukasz Pupka-Lipiński Kacper Chomicz.

Obrońcy: Dawid Siemko, Sebastian Wąs, Piotr Jaroszek, Paweł Pianka, Patryk Kubiszewski, Borys Narożny, Sebastian Rycewicz.

Pomocnicy: Sebastian Dziadkowiec, Kamil Sikora, Błażej Troka, Bartosz Śmietanko, Krzysztof Cysewski, Mikołaj Hofman, Krystian Hański, Karol Januszewski.

Napastnicy: Szymon Rychłowski, Tomasz Tuttas.

Trener: Paweł Budziwojski.

Lechia II Gdańsk

Bramkarze: Eryk Mirus, Patryk Prange.

Obrońcy: Jakub Kapuściński, Dominik Szukiełowicz, Kuba Lizakowski, Dmytro Posyliuzhnyi.

Pomocnicy: Filip SzymańskI, Marcel Wszołek, Piotr Gryszkiewicz, Adrian Petk, Maciej Kaczorowski, Mateusz Cegiełka, Karol Landowski, Mateusz Borcuch.

Napastnicy: Jakub Cieślicki, Sebastian Rugowski, Kacper Sezonienko, Mateusz Żukowski, Jakub Sangowski.

Trener: Dominik Czajka

* W drużynie mogą grać zawodnicy z pierwszego zespołu.

Lipniczanka Lipnica

Bramkarze: Tomasz Gliszczyński, Krzysztof Oleszkiewicz, Daniel Trzeciński.

Obrońcy: Mateusz Cybula, Kacper Benkowski, Cezary Pupka-Lipiński, Mariusz Czajkowski, Kamil Pranczk, Sławomir Pufelski.

Pomocnicy: Bartłomiej Chojnacki, Artur Wojach, Łukasz Chylewski, Krzysztof Kropidłowski, Klaudiusz Szyca, Gracjan Kuik-Studziński, Bartosz Breza, Arkadiusz Wielewski, Andrzej Kopp-Ostrowski.

Napastnicy: Fabian Górski, Artur Rzepiński.

Trener: Tomasz Mielewczyk.

Pogoń Lębork

Bramkarze: Patryk Labuda Jakub Grzebiela, Cezary Kochman.

Obrońcy: Wojciech Musuła, Adrian Kochanek, Przemysław Kostuch, Arkadiusz Okrój, Jakub Nowakowski, Mateusz Kozerkiewicz, Łukasz Janowicz, Aleksander Piepka, Dominik Sulkowski.

Pomocnicy: Aleksander Atanacković, Przemysław Iwański, Wiktor Miotk, Marcin Choszcz, Filip Kreft, Michał Jeruć, Wojciech Dobek, Łukasz Kwaśnik, Bartosz Bigus, Franciszek Stenka, Filip Stępień.

Napastnicy: Gracjan Miszkiewicz, Wiktor Andrzejczak, Bartosz Wiśniewski, Oskar Złoty.

Trener: Waldemar Walkusz.

Powiśle Dzierzgoń

Bramkarze: Szymon Kacprowicz, Piotr Pruszyński.

Obrońcy: Oskar Gajewski, Krystian Lenart, Michał Lepczak, Przemysław Maluchnik, Maciej Pietrzyk, Radosław Pinkus.

Pomocnicy: Mateusz Daukszys, Sebastian Krysiński, Damian Orłowski, Kamil Piotrowski, Tomasz Przybyszewski, Piotr Sobieraj.

Napastnicy: Tomasz Grabowski, Bartosz Gutorski, Patryk Lewandowski.

Trener: Piotr Ruciński.

GKS Przodkowo

Bramkarze: Oskar Rybicki, Patryk Kamola.

Obrońcy: Kewin Wesołowski, Piotr Łapigrowski, Dawid Patelczyk, Michał Szałek, Marcin Karniluk, Adrian Formela, Kacper Górak, Szymon Poroszewski, Sebastian Wroński.

Pomocnicy: Mateusz Łuczak, Mohamed Doumbouya, Krystian Patok, Marcin Dampc, Piotr Ruszkul, Dawid Klawikowski, Mateusz Klecha, Adrian Wysiecki, Piotr Kręcki.

Napastnicy: Łukasz Stasiak, Paweł Czychowski, Mateusz Niedźwiecki, Kacper Jaskólski.

Trener: Tomasz Bąkowski.

Stolem Gniewino

Bramkarze: Waldemar Wenta, Jakub Olszowiec, Dawid Dąbrowny, Damian Patelczyk.

Obrońcy: Tomasz Kotwica, Piotr Grabowski, Łukasz Mołga, Szymon Maszota, Adrian Bukowski, Jakub Jurkowski, Arkadiusz Klarecki, Adam Dołotko.

Pomocnicy: Paweł Sobczyński, Tomasz Jeżowski, Mateusz Madziąg, Mateusz Maciołek, Łukasz Hebel, Mateusz Wachowiak, Kamil Patelczyk, Aleksander Paluch.

Napastnicy: Mateusz Dampc, Maciej Wardziński, Michał Papke.

Trener: Tomasz Dołotko.

Wierzyca Pelplin

Bramkarze: Dawid Pelcer, Daniel Czapiewski.

Obrońcy: Jędrzej Chyła, Paweł Dirda, Oleksander Kostiuk, Radosław Klohs, Maksymilian Deja, Oskar Bradtke, Michał Dmitrzyk.

Pomocnicy: Miłosz Manuszewski, Łukasz Racki, Maciej Meler, Dawid Gdaniec, Maciej Freda, Filip Zieliński.

Napastnicy: Daniel Sławiński, Krystian Jurczyk, Patryk Narożny.

Trenerzy: Michał Anslik, Jacek Imianowski.

Wda Lipusz

Bramkarze: Mateusz Polakowski, Mateusz Gradowski.

Obrońcy: Patryk Berth, Marcin Oliwa, Damian Mońka, Adrian Prabucki, Tobiasz Stańka, Aron Formela.

Pomocnicy: Łukasz Tusk, Błażej Wenta, Kacper Plutowski, Jakub Leszkiewicz, Robert Cieszyński, Shotaro Obata, Michał Oliwa, Julian Głowacki.

Napastnicy: Adam Gross, Jakub Majer, Rafał Prądziński.

Trener: Paweł Sierański.

Wikęd/GOSRiT Luzino

Bramkarze: Miłosz Grubba.

Obrońcy: Patryk Regulski, Maciej Borski, Maciej Kożyczkowski, Daniel Lisowski, Dawid Siebert, Sebastian Kowalski.

Pomocnicy: Kacper Bornowski, Paweł Czoska, Mateusz Dąbrowski, Wiktor Droździel, Marcin Kędziora, Jacek Wicon, Dawid Mienik, Jakub Tobiaski, Paweł Selonke, Dawid Zadrowski, Igor Wiczkowski.

Napastnicy: Michał Fierka, Łukasz Michałek, Krystian Opłatkowski, Kacper Bartecki.

Trener: Tomasz Broner.

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz