Sparingi z Radunią, Czarnymi i Orłem

W poniedziałek 20 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie GKS Kowale.

- Na początku trenować będziemy cztery razy w tygodniu, wliczając w to sparingi, które rozgrywać będziemy w soboty. Zajęcia będą odbywać się w Gdańsku na obiektach Politechniki Gdańskiej- powiedział w rozmowie z oficjalną stroną klubową trener GKS-u Robert Kugiel.

- Na początku skupimy się nad przygotowaniem wytrzymałościowym i nad tym elementem będziemy pracować na pierwszych zajęciach. Jeżeli chodzi o transfery, to na tę chwilę ciężko coś powiedzieć, a mądrzejsi będziemy za około dwa tygodnie. Na razie do zespołu dołączył jedynie Radosław Szuba z Jaguara Gdańsk- dodaje szkoleniowiec.

W trakcie przygotowań nasza drużyna rozegra sześć meczów kontrolnych. 25 stycznia pierwsze formę naszych piłkarzy sprawdzą rezerwy Raduni Stężyca występujące w A-klasie. Kolejnymi przeciwnikami będą: Czarni Pruszcz Gdański, Orzeł Trąbki Wielkie, Sopocka Akademia Piłkarska, MKS Władysławowo oraz GLKS Różyny (wszyscy Liga Okręgowa). Rundę wiosenną podopieczni Roberta Kugiela rozpoczną w niedzielę 8 marca u siebie z Lipniczanką Lipnica.

Wykaz sparingów GKS-u Kowale
25.01.20 (sobota) - Radunia II Stężyca (Stężyca, godzina do ustalenia).
01.02.20 (sobota) - Czarni Pruszcz Gdański (Pruszcz Gdański, godzina do ustalenia).
08.02.20 (sobota) - Orzeł Trąbki Wielkie (miejsce i godzina do ustalenia).
15.02.20 (sobota) - Sopocka Akademia Piłkarska (Sopot, godzina do ustalenia).
22.02.20 (sobota) - MKS Władysławowo (Władysławowo, godzina do ustalenia).
29.02.20 (sobota) - GLKS Różyny (Gdańsk, godzina do ustalenia).