Z Czarnymi na remis

W drugim sparingu przed startem IV ligi GKS Kowale zremisował w Pruszczu Gdańskim z Czarnymi 1:1 (0:0).

Nasza drużyna objęła prowadzenie kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Zagranie głową jednego z kolegów wykorzystał Krzysztof Kwasny pokonując bramkarza gospodarzy. Dla napastnika GKS-u było to drugie trafienie w okresie przygotowawczym.

W 74. minucie było 1:1 po trafieniu Jakuba Poźniaka. W końcówce podopieczni Roberta Kugiela mieli szansę na wygraną, jednak znakomicie uderzenia Kwasnego obronił bramkarz Czarnych. Kolejnym rywalem GKS-u będzie Orzeł Trąbki Wielkie. Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Pruszczu Gdańskim, początek o 13:30.

Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kowale 1:1 (0:0)
J. Poźniak 74' - K. Kwasny 51'

GKS (I połowa): Skulich - Maszota, Stefanik, Kowalczyk, Przybylski - Borkowski, Przybyszewski, Kloskowski, Gabrukiewicz - Jary - Gierałtowski

GKS (II połowa): Piaseczny - Kustusz, Jary, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Podobiński, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Kujawski - zawodnik testowany - Kwasny