Zagramy w turnieju Przodkowo Cup

W dniach 20-22 grudnia w Przodkowie zostanie rozegrany turniej Przodkowo Cup w kategorii seniorów. O miano najlepszych powalczy MAXIMA TEKTUS, w której wystąpią zawodnicy GKS-u Kowale.

Zespoły będą podzielone na siedem grup. Nasz zespół trafił do grupy A z Orłem Trąbki Wielkie, Budmaxem Przodkowo, oraz GKS Przodkowo, z którym zmagamy się także w IV lidze. Pierwsze spotkanie rozegramy w piątek 20 grudnia o godzinie 18:00 z GKS-em Przodkowo, kolejnym przeciwnikiem będzie Budmax, a ostatnie spotkanie grupowe rozegramy o 20:15 z Orłem.

Skład MAXIMA TEKTUS: Paweł Bork, Giorgi Zhorandia, Jan Przybyszewski, Kamil Kloskowski, Mariusz Jary, Krzysztof Kwasny oraz Radosław Szuba.

Harmonogram turnieju
Piątek 20.12.2019
18:00 - 22:00
Grupa A
Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Przodkowo
MAXIMA TEKTUS
Budmax Przodkowo

Grupa B
GKS II Przodkowo
Maniara Gdańsk
BZ Bud Lubowidz
EUROPAK

Sobota 21.12.2019
10:00 - 12:15
Grupa C
MTP Portowiec
Szerszenie Witków
Łęczyce
ENERPOL NL6 Gdynia

10:30-12:45

Grupa D
Dreamcars USA Import
Arka Prusewo
Restauracyjka JETA co CHCETA
Hemako Sztutowo

13:30 - 15:30
Grupa E
Nam strzelać nie kazano
Zielke Team
MC Kebab Kwidzyn
Kolumbia

14:00-15:40
Grupa F
Katowice Nocą
Mar-Dan Borkowo
NO10

17:00 - 20:00
Grupa G
Morąg
Ol-trans
Niedźwiedzie
Bytovia II Bytów
Marcin Team

Terminarz
Grupa A
18:00 Orzeł Trąbki Wielkie - Budmax Przodkowo 0:0
18:15 GKS Przodkowo - MAXIMA TEKTUS 1:1
19:00 Budmax Przodkowo - MAXIMA TEKTUS 2:0
19:15 Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Przodkowo 3:2
20:00 GKS Przodkowo - Budmax Przodkowo 0:2
20:15 MAXIMA TEKTUS - Orzeł Trąbki Wielkie 5:1

Tabela końcowa - http://przodkowocup.pl/terminarz/20-22122019-przodkowo-cup-2019-2020-seniorzy-open/grupa-a

Grupa B
18:30 GKS II Przodkowo - BZ Bud Lubowidz
18:45 Maniara Gdańsk - Europak
19:30 BZ Bud Lubowidz - Europak
19:45 GKS II Przodkowo - Maniara Gdańsk
20:30 Maniara Gdańsk - BZ Bud Lubowidz
20:45 Europak - GKS II Przodkowo

Grupa C
10:00 Szerszenie Witków - Łęczyce
10:15 MTP Portowiec - ENERPOL NL6 Gdynia
11:00 Łęczyce - ENERPOL NL6 Gdynia
11:15 Szerszenie Witków - MTP Portowiec
12:00 MTP Portowiec - Łęczyce
12:15 ENERPOL NL6 Gdynia - Szerszenie Witków

Grupa D
10:30 Dreamcars USA Import - Arka Prusewo
10:45 Restauracyjka JETA co CHCETA - Hemako Sztutowo
11:30 Arka Prusewo - Hemako Sztutowo
11:45 Dreamcars USA Import - Restauracyjka JETA co CHCETA
12:30 Restauracyjka JETA co CHCETA - Arka Prusewo
12:45 Hemako Sztutowo - Dreamcars USA Import

Grupa E
13:30 Nam strzelać nie kazano - Zielke Team
13:45 MC Kebab Kwidzyn - Kolumbia
14:20 Nam strzelać nie kazano - MC Kebab Kwidzyn
14:35 Zielke Team - Kolumbia
15:20 MC Kebab Kwidzyn - Zielke Team
15:25 Kolumbia - Nam strzelać nie kazano

Grupa F
14:00 Katowice Nocą - Mar-Dan Borkowo
14:50 Katowice Nocą - NO 10
15:40 Mar-Dan Borowo - NO 10

Grupa G
17:00 Morąg - Ol-trans
17:24 Bytovia II Bytów - Niedźwiedzie
17:36 Morąg - Marcin Team
17:48 Ol-trans - Niedźwiedzie
18:12 Marcin Team - Ol-trans
18:24 Bytovia II Bytów - Morąg
18:48 Marcin Team - Bytovia II Bytów
19:12 Morąg - Niedźwiedzie
19:24 Bytovia II Bytów - Ol-trans
19:36 Niedźwiedzie - Marcin Team

Niedziela 22.12.2019
11:00 - 19:00
Faza pucharowa z udziałem wszystkich drużyn.

 

 

Źródło: przodkowocup.pl.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz