Ze Straszynem po trzy punkty

W niedzielę rezerwy GKS-u Kowale zagrają z Orłem Straszyn. Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Rataja 3 w Rusocinie, początek o godzinie 11:00.

W ostatniej kolejce nasza drużyna przegrała z KS-em Mściszewice 0:3 i spadła na 8. miejsce w tabeli. Był to trzeci mecz z rzędu, w którym podopieczni Roberta Kugiela i Aleksandra Cybulskiego nie zdobyli nawet punktu. Starcie z Orłem jest doskonałą okazją do przerwania złej passy.

Rywale z 19 punktami plasują się tuż za podium. W dziewięciu spotkaniach Orzeł odniósł sześć zwycięstw, raz zremisował i dwukrotnie schodził z boiska pokonany. Jedną z nich doznał przed tygodniem z Osiczanką Osice 1:2. Zespół prowadzony przez Kazimierza Iwańskiego strzelił 17 bramek, tracąc 10. W minionym sezonie w pojedynku między tymi drużynami lepszy okazał się zespół ze Straszyna, wygrywając 5:2.

Niedzielny pojedynek, jako arbiter główny poprowadzi Bartłomiej Liszek. Jego asystentami będą Robert Bukowski i Dawid Krygier.