Zmiana trenera w Kartuzach

Nowym szkoleniowcem IV-ligowej Cartusii Kartuzy został  Piotr Rzepka. Zastąpił na tym stanowisku Błażeja Adamusa -  podaje oficjalna strona klubu.

Rzepka jest wychowankiem Gwardii Koszalin, później grał w Bałtyku Gdynia, Górniku Zabrze, francuskich klubach - EA Guingamp, SC Bastia oraz  AC Ajaccio. Po powrocie do kraju był zawodnikiem m.in. Arki Gdynia, Pogoni Lębork,Orląt Reda i Wisły Tczew. Rozegrał także siedem meczów w reprezentacji Polski, strzelając jedną bramkę.

Po zakończeniu kariery rozpoczął pracę w roli trenera. Prowadził m.in. GKS Jastrzębie Zdrój, Odrę Opole, GKS Bogdankę Łęczna, Arkę Gdynia, Kotwicę Kołobrzeg, Concordię Elbląg, Gryf Wejherowo czy Bałtyk Gdynia.  Dodajmy, że drużyna z Kartuz w ośmiu rozegranych meczach zdobyła cztery punkty i zajmuje 19. miejsce w tabeli.

Źródło: własne/cartusia1923pl.

Foto: cartusia1923.pl.