Zwycięstwo w Stężycy

W pierwszym meczu kontrolnym GKS Kowale wygrał na wyjeździe z Radunią II Stężyca 2:0 (1:0).

Po 45 minutach nasza drużyna prowadziła dzięki trafieniu pomocnika Radosława Szuby, który wykorzystał zagranie Patryka Gabrukiewicza i uderzeniem z 20. metrów nie dał szans bramkarzowi rywali.

stezyca2.JPG

W 72. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Podobińskiego bramkę głową strzelił Krzysztof Kwasny ustalając rezultat końcowy tego meczu. Kolejny sparing nasza drużyna rozegra w sobotę z Czarnymi Pruszcz Gdański.

stezyca4.JPG

stezyca5.JPG

stezyca3.JPG

Radunia II Stężyca - GKS Kowale 0:2 (0:1)

R. Szuba 35' K. Kwasny 72'

Radunia II: Konkol - Gębiś, Koszałka (46' Kulwikowski), Ziegert, Kerlin - Garski (46' K. Cichosz), Domaschke, Juński (46' Mosz), Akerman - Hirsz - K. Cichosz.

GKS (I połowa): Skulich - Maszota, Stefanik, Przybyszewski, Przybylski - Borkowski, Szuba, Kloskowski, Gabrukiewicz - zawodnik testowany - Gierałtowski.

GKS (II połowa): Skulich - Groszek, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Przybylski - Podobiński, Przybyszewski, zawodnik testowany, Kujawski, zawodnik testowany - Kwasny.